A pápoci gyerekek szerencsések lehetnek!
2025.12.23.
Ágh Péter Nováky Ernő polgármester társaságában gyújtotta meg a gyertyát , illetve közösen köszöntötte a jelenlévőket.
Az utolsó gyertya is ég Pápocon – az elmúlt hétvégén ismét összegyűltek a helyiek. A közös ünneplés jó alkalmat teremtett a találkozásra és a karácsonyra való lelki felkészülésre – erről szóltak az elmúlt hetek Pápocon is.
– A Pápocon élő gyermekek szerencsések lehetnek, hiszen az egész falu karácsonyi díszbe öltözött. Gratulálok a településnek! – hangsúlyozta Ágh Péter, Észak-Vas Vármegye országgyűlési képviselje. Egyúttal méltatta az összetartozás és a közösség erejét.
Ágh Péter Nováky Ernő polgármester társaságában gyújtotta meg a gyertyát , illetve közösen köszöntötte a jelenlévőket.
Forrás: vaol.hu
Ezeket is érdemes megnézni
Egyeztetés: Bebes Istvánt fogadta Lázár János miniszter és Ágh Péter államtitkár
2023.02.23.
Hankó Balázs miniszter és Ágh Péter jelentette be: Törőcsik Mari emlékhelyet alakítanak ki Velemben
2025.12.02.