Szeretetcsomagok a kőszegi plébániai önkéntes Karitász csoportnak
2024.12.14.
Kőszegen a Szent Erzsébet Szociális Központban a városi plébániai önkéntes Karitász Csoportjának nyújtotta át szeretetcsomagjait a napokban Ágh Péter országgyűlési képviselő.
Terplán Zoltán alpolgármester; Rábai Ferenc, a Karitász csoport vezetője és Vigh Balázs káplán segédkezett a csomagok átvételénél. Mint megtudtuk, a téli finomságokat – mézet, pozsonyi kiflit, narancsot és csokoládét is – tartalmazó csomagokat folyamatosan juttatják el a rászorulókhoz a karitász munkatársai. Az országgyűlési képviselő szép adventi felkészülést kívánt Kőszeg minden polgárának.
Forrás: vaol.hu
Ezeket is érdemes megnézni
Átadták a BGE új, multifunkcionális hallgatói centrumát
2023.09.12.
Megújult az önkormányzati épület Vasasszonyfán
2024.08.14.