Együtt lenni jó: nyugdíjas napot szerveztek Pápocon
Október 1-je az idősek világnapja. Régi hagyomány, hogy ebben a hónapban Pápoc önkormányzata vendégül látja a település nyugdíjasait.
Október harmadik hétvégéjén a pápoci idősek otthonába várták a település nyugdíjasait. – Régi hagyomány, hogy az idősek világnapja alkalmából összehívjuk a település nyugdíjasait. Jó alkalom a találkozásra, közösségépítésre és az aktuális ügyek megvitatására – mondta Nováky Ernő polgármester. Hozzátette: Pápocon 88 nyugdíjas magyar állampolgár él, rajtuk kívül a település érintett külföldi állampolgárait is meghívták a programra.
Idősek világnapja Pápocon
Helyi fellépők verssel, zenével tűzdelt műsora után a zenei produkcióké volt a főszerep, majd közös vacsorára hívták a vendégeket. Ehhez Perlaki György szolgáltatta a tangóharmonikás muzsikát.
A rendezvényre Ágh Péter, Észak- Vas országgyűlési képviselője is ellátogatott, aki jó egészséget, sok örömöt kívánt Pápoc időskorú lakóinak (is).
Forrás: vaol.hu
Ezeket is érdemes megnézni
Új busszal szállítják az időseket Csepregen
2023.12.05.
Félmilliárd forintos energetikai korszerűsítést jelentettek be a vasi iskolában
2025.02.09.